Rok 2011

7.12.

Dnes nás navždy opustila Feruška. Byla to skvělá fena s velkým srdcem. Jsem moc ráda, že jsem ji mohla mít. Děkuju Feruško za všechno. Zbylo po tobě velké prázdno a velký smutek. Máme tě moc rádi. Měj se v tom psím nebíčku krásně a moc na tebe myslíme :-*.

1.12.

Opět vysíláme :-)). Od září jsme se zúčastnily tří akcí. První akcí bylo XX. Mistroství české republiky, které se konalo opět v Žamberku. Rozhodčími byli Rolli Shiltz (LU), Ton van de Laar (NL) a Jiřina Máčková. Stavěli moc líbivé, běhavé i technicky provednitelné parkury. S Damby jsme startovaly ve veteránech. Jumping se nám moc vyvedl a  skočily jsme na krásném 2. místě. Agility se nám bohužel nepovedlo podle představ, ale i přesto jsme si ho užily :-). Na začátku října jsme se zúčastnily neoficiálních závodů. Parkury stavěl Petr Pupík. Parkury byly moc pěkné. Damby běhala skvěle, ale občas jsem jí to zkazila já. V jumpingu jsme obsadily 2.místo a v tunelovém běhu 3.místo. A třetí akce byla neoficiální závody v Třebíči. Ve hře gambler jsme se umístily na 2.místě a v jumpingu 4.místo.

26.8.

Po dlouhé době opět aktualizace :-). Dambyna od letošního roku běhá ve veteránech. Zúčastnily jsme se závodů v Žamberku a v České Třebové. V Žamberku 23.7. pískali manželé Lukáčovi ze Slovenska. Stavěli moc pěkné tratě. Dambynka běhala pěkně a rychle, takže jsem jí v určitých pasážích vůbec nestíhala. Ale i přesto jsme se v jumpingu umístily na 1.místě, v agility na 1.místě a v součtech též na 1.místě. Veteráni byli hodnoceni všechny tři kategorie dohromady, což mi přišlo velice nefér vůči smalíkům. Do České Třebové 21.8. jsme vyrazili s rodinou a mojí kamarádkou Barčou Vaníčkovou s Kitty Akumulator (veterán LA) a Princess Blue Joey Fitmin (LA1). Závody posuzovala mezinárodní rozhočí Lenka Pánková a hostoval Petr Pupík. V jumpingu jsme s Damby stanuly na 1.místě a v agility na 4.místě se dvěma chybami, špatně jsem navedla Damby na skokovku a na zeď. Závody byly velice příjemné a pohodové, pesani se vykoupali blízké potoce a my jsme prožili pohodovou neděli.

Ze světa dětí: Onie Fitmin s Eliškou Olbrichovou se zúčastnila MR BOC 2011 na Rozkoši 10.-12.6 a vedla si velice dobře. V jumpingu na 5.místě a v celkovém součtu A1 ze 67 psů na krásném 5.místě. Na začátku července Oninka spolu s Eliškou splnily canisterapeutické zkoušky. V sprnu se zúčastnily výstavy v Bratislavě v sobotu Výborná 1, CAC a v neděli Výborná 2, res.CAC a splnila podmínky pro udělení titulu Slovenský Šampion.

Katrina Fitmin s Míšou Mlčochovou se zůčastnily MR BOC 2011. A dařilo se jim moc. V agility A2/A3 se umístila na 3.místě a v součtech z 73 psů na pěkné 6.místě a ve družstvech spolu s Martinou Wasserbauerovou a Henessie Cage Fitmin a Soňou Benešovou s Jackem se staly druhými vícemistry republiky ve družstvech.

Moc gratulujeme a přejeme další úspěchy :-))

15.5.

Po dlouhé době znovu aktualizace :-). Ferynka skončila svoji závodní karieru, teď bude jenom relaxovat.Teď veselejší zpráva tento víkend se konala v Bratislavě výstava. Které se účastnila Onie Fitmin a Derby Fitmin (Dumbynky neteř) a obě zářila :-).  V sobotu Onie získala v otevřené třídě ohodnocení Výborná 1, CAC a res. CACIB a Derby ve třídě šampionů Výborná 1, CAC, CACIB, BOB  a dnes Onie Výborná 1 CAC a Derby Výborná 2 res. CAC, res. CACIB. Další zpráva ze světa dětí. Odetta Fitmin je nakrytá bílohnědým psem Rising Gold Star Fitmin. Štěňátka očekáváme koncem května 2011.

 

Dnes slaví Ferynka své 6. narozeniny. Přejeme ji hlavně brzké uzdravení a aby nám tu dělala radost ještě spoustu let. :-)

 

2.3.

Dambynčiny děti oslavy dnes své 4.NAROZENINY !!! Všem holčičkám přejeme spoustu úspěchů a hlavně hodně zdraví a šťastné chvilky se svými pánečky :-).

6.2.

Včera 5.2. jsme po dlouhé době si jely za trénovat do koňské haly v Libchavách. Velice mě překvapilo, že v písku se běhalo fakt dobře, nebořil se. Dumby i Ferča mi dělaly ohromnou radost. Holkám spadlo minimum laťek a to pouze, že jim nevyšel krok. Moc se nám tam líbilo, takže příští týden vyrážíme znova trénovat :).

Tento víkend se konala výstava Duo CACIB Brno. Zúčastnila se ji i Onie Fitmin (dceruška Ferynky). V sobotu se Oninka moc líbila a dostala skvělý posudek - Výborná 1, CAC, CACIB. Máme ohromnou radost a moc gratulujeme :-).

1.2.

Dnes oslavily Ferynky děti své 3.NAROZENINY !!! Přejeme jim hodně zdraví, štěstí a mnoho mnoho úspěchů a spoustu krásných dní s pánečky :-).

4.1.

Po dlouhé době zase nějaká ta aktulizace :). Vánoční svátky jsme si z holkama užily. Jako každý rok jsme se na druhý svátek vánoční zúčastnily vánočního závodu v agility na žambereckém cvičáku. Holky si po dlouhém měsíci neběhání zaběhaly. Dumby se s chybou umístila na 3. a 4. místě, Ferča měla více chyb a to hlavně laťky. Bylo dost sněhu a jak mě tak i holkám se v něm špatně běhalo.

1.1.

Přejeme Vám od nového roku všechno nejlepší a mnoho úspěchů v dalších letech.